/images/Mededeling-Dahua-DMSS-app.jpg

DMSS-iPhone app, intercom melding


Geplaatst op 05-12-2025


Sinds de iOS-update 26.1 is het niet meer mogelijk om bij een inkomende intercomoproep — die binnenkomt als telefoongesprek — na het opnemen over te schakelen naar de DMSS-app om bijvoorbeeld het camerabeeld te bekijken of de deur te openen.

Dahua is bezig met een oplossing, maar op dit moment is nog niet bekend wanneer deze beschikbaar zal zijn, zodra dit bekend is stellemn we je hiervan op de hoogte.

Voor nu kan er gekozen worden om de melding als pushmelding te laten binnenkomen. Wanneer je op deze pushmelding drukt, opent de app automatisch (na het ontgrendelen van de telefoon). Dit werkt hetzelfde als bij pushmeldingen van bijvoorbeeld een NVR.

Hoe stel je dit in?

  1. Open de DMSS-app

  2. Ga rechtsonder naar "Mezelf"

  3. Druk op "Instellingen"

  4. Ga naar "Meldingsinstellingen"

  5. Schakel de optie "Telefoongesprek" uit

Wanneer "Telefoongesprek" is uitgeschakeld, komt de intercommelding als normale pushmelding binnen. Houd er rekening mee dat in het Nederlands de naam van de intercom niet zichtbaar is en er “Oproep vanaf” wordt weergegeven.
Wanneer de app naar Engels wordt gezet, wordt de intercomnaam wél correct weergegeven.

Taalinstellingen aanpassen

  1. Ga naar de Instellingen van de iPhone

  2. Zoek de app DMSS

  3. Onderaan staat de optie "Voorkeurstaal"

  4. Verander deze naar Engels

Hierna worden de pushmeldingen weer met de juiste intercomnaam weergegeven.