Ajax Superior DoorProtect G3 Jeweller zwart, draadloos magneetcontact, tril- en verplaatsingsdetector met maskeringssensor
Ajax Superior DoorProtect G3 Jwlr BL, MC en trildetector
| Artikelnr: | 320598 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken! |
Superior DoorProtect G3 is 's werelds eerste draadloze magneetcontact die is gecertificeerd conform Grade 3 en is ontworpen om deuren, ramen en dakramen te beveiligen.
Superior DoorProtect G3 heeft twee reedschakelaars waardoor het magneet aan beide zijden kan worden geplaatst en een magnetometer die maskering van het magneet detecteert. De ingebouwde accelerometer reageert op trillingen en verplaatsing, zodat het raam beveiligd is, zelfs als het halfopen staat.
Superior DoorProtect G3 beschikt over het Superior Jeweller radioprotocol. Superior Jeweller levert betrouwbaarheid van Grade 3 met sterke versleuteling, geavanceerde frequency hopping, en uitstekende energie-efficiëntie. Door middel van het Wings radioprotocol wordt gezorgd dat apparaten altijd de nieuwste firmware hebben via regelmatige updates.
Het magneetcontact heeft ook nog een bedrade NC ingang voor het aansluiten van detectoren van derden.
Let op! Alle Superior G3 Jeweller-componenten zijn Grade 3 gecertificeerd volgens de Europese norm EN 50131. De acceptatie van een volledig draadloos Grade 3 alarmsysteem kan in Nederland afhankelijk zijn van de toepassing en de eisen binnen VRKI, BORG of van de verzekeraar. Controleer daarom per project de geldende VRKI-eisen.
Levering:
- Superior DoorProtect G3 Jeweller, incl. SmartBracket en batterij
- 2 magneten (klein en groot)
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 1x CR123A |
| Levensduur batterij | tot 4 jaar |
| Superior Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Superior Jeweller max. bereik | 3000 m |
| Wings draadloos | Ja |
| Wings max. bereik | 2000 m |
| Aantal openingen | tot 2 miljoen |
| Trildetectieniveau's | 3 |
| Verplaatsingsdetectiehoek | van 5° tot 25° |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+40 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 75 % |
| IP klasse | IP30 |
| IK klasse | IK04 |
| Afmetingen | 103 x 22 x 21 mm |
| Gewicht | 39 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
- Superior Jeweller radioprotocol
- Wings radioprotocol
- versleutelde tweerichtingscommunicatie
- frequency hopping
- snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- magneet aan beide zijden plaatsen
- accelerometer
- maskeringssensor
- NC ingang
- beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.











