Ajax Superior MotionProtect G3 Jeweller zwart, draadloze PIR detector 15m met anti-masking
Ajax Superior MotionProtect G3 Jwlr BL, PIR met AM
| Artikelnr: | 320600 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken! |
Superior MotionProtect G3 is 's werelds eerste draadloze bewegingsdetector die is gecertificeerd conform Grade 3 en is ontworpen voor locaties met een hoog risico.
De bewegingsdetector heeft een bereik van 15 m en een kruipzone van maar 30 cm, waardoor een inbreker niet onopgemerkt onder de detector door kan kruipen.
Bij het afdekken, schilderen of blokkeren van de detector, meldt het systeem dit onmiddellijk aan de meldkamer en de systeemgebruikers.
Superior MotionProtect G3 beschikt over het Superior Jeweller radioprotocol. Superior Jeweller levert betrouwbaarheid van Grade 3 met sterke versleuteling, geavanceerde frequency hopping, en uitstekende energie-efficiëntie. Door middel van het Wings radioprotocol wordt gezorgd dat apparaten altijd de nieuwste firmware hebben via regelmatige updates.
Let op! Alle Superior G3 Jeweller-componenten zijn Grade 3 gecertificeerd volgens de Europese norm EN 50131. De acceptatie van een volledig draadloos Grade 3 alarmsysteem kan in Nederland afhankelijk zijn van de toepassing en de eisen binnen VRKI, BORG of van de verzekeraar. Controleer daarom per project de geldende VRKI-eisen.
Levering:
- Superior MotionProtect G3 Jeweller, incl. SmartBracket en batterij
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 4x CR123A |
| Levensduur batterij | tot 7 jaar |
| Superior Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Superior Jeweller max. bereik | 3000 m |
| Wings draadloos | Ja |
| Wings max. bereik | 3000 m |
| Detectiebereik | 15 m |
| Detectiehoek | horizontaal 90° verticaal 71° |
| Kruipzone | 30 cm |
| Detectiesnelheid | 0,1...4 m/s |
| Temperatuurcompensatie | Ja (-10…+40 °C) |
| Diervriendelijk | Nee |
| Aanbevolen installatiehoogte | 2,4 m |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+40 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 75 % |
| IP klasse | IP30 |
| Afmetingen | 135 x 66 x 60 mm |
| Gewicht | 304 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
- Superior Jeweller radioprotocol
- Wings radioprotocol
- Versleutelde tweerichtingscommunicatie
- Frequency hopping
- Snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- Anti-masking
- Temperatuurcompensatie
- Beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.











