Ajax Superior StreetSiren Plus G3 Jeweller zwart, draadloze binnen/buitensirene met selecteerbare alarmtonen en ledring, IP54
Ajax Superior StreetSiren Plus G3 Jwlr BL, buitensirene IP54
| Artikelnr: | 320610 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken! Ondanks de IP54 specificatie kan vocht in de sirene de werking negatief beïnvloeden. De sirene plaatsen op een positie waar water direct in de behuizing kan komen wordt daarom afgeraden. Door direct water op de sirene kan deze defect raken. |
Superior StreetSiren Plus G3 is 's werelds eerste draadloze binnen/buitensirene die is gecertificeerd conform Grade 3. Het waarschuwt gebruikers bij inbraak en schrikt indringers af door een luid geluid te combineren met een heldere led-indicatie. Bovendien meldt de sirene dat deuren worden geopend, dat de beveiligingsmodus wordt gewijzigd, vertragingen bij binnenkomst en vertrek en dat er alarmen in het systeem zijn geactiveerd
De Superior StreetSiren Plus G3 kan 2 selecteerbare alarmtonen genereren van 85 dB tot 107 dB en heeft 2 soorten ledindicatie.
De Superior SteetSiren Plus G3 kan optioneel ook 12 VDC gevoed worden. Zonder de optionele voeding is alleen de hoekverlichting mogelijk.
Superior SteetSiren Plus G3 beschikt over het Superior Jeweller radioprotocol. Superior Jeweller levert betrouwbaarheid van Grade 3 met sterke versleuteling, geavanceerde frequency hopping, en uitstekende energie-efficiëntie. Door middel van het Wings radioprotocol wordt gezorgd dat apparaten altijd de nieuwste firmware hebben via regelmatige updates.
Let op! Alle Superior G3 Jeweller-componenten zijn Grade 3 gecertificeerd volgens de Europese norm EN 50131. De acceptatie van een volledig draadloos Grade 3 alarmsysteem kan in Nederland afhankelijk zijn van de toepassing en de eisen binnen VRKI, BORG of van de verzekeraar. Controleer daarom per project de geldende VRKI-eisen.
Levering:
- Superior StreetSiren Plus G3 Jeweller, incl. SmartBracket en batterijen
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 8x CR123A |
| Levensduur batterij | tot 10 jaar |
| Voeding (optioneel) | 9,6-14,4 VDC, 0,5 A |
| Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Jeweller max. bereik | 3500 m |
| Wings draadloos | Ja |
| Wings max. bereik | 2000 m |
| Volume | 85 - 107 dB (op 1 m) |
| Alarmgeluiden | 2 (Normaal/NFA2P) |
| Frequentie alarmgeluid | 1400-1600 Hz (Normaal/NFA2P) |
| Alarmtijd | 3 sec - 3 min |
| Ledindicatie | 2 (Hoekverlichting/Full-frame*) |
| Aanbevolen installatiehoogte | 2,5 m of hoger |
| Bedrijfstemperatuur | -25…+60 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 95 % |
| IP klasse | IP54 |
| IK Klasse | IK08 |
| Afmetingen | 210 x 210 x 71 mm |
| Gewicht | 1146 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
* Als de sirene alleen gevoed wordt door batterijen, is alleen de functie Hoekverlichting beschikbaar
- Superior Jeweller radioprotocol
- Wings radioprotocol
- Versleutelde tweerichtingscommunicatie
- Frequency hopping
- Snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- Instelbaar volume
- Twee selecteerbare alarmtonen (Normaal/NFA2P)
- Twee soorten ledindicatie (Hoekverlichting/Full-Frame)
- Heldere ledring
- Optionele externe voeding
- Beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.











