Ajax Superior MegaHub zwart met ethernet en 4G, Superior Jeweller, TurboWings en Fibra in Case E
Ajax Superior Megahub BL, Eth, 4G, WiFi, Jwlr/Fibra, 999app
| Artikelnr: | 320519 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken! |
Superior MegaHub is geschikt voor grote systemen. Ondersteunt maximaal 999* Superior Jeweller draadloze als Fibra bekabelde apparaten. Draadloze en bekabelde technologieën worden gecombineerd om complexe beveiliging op te bouwen, ongeacht de grootte van de faciliteit of stalen of betonnen obstakels. Informatieve pushmeldingen, fotoverificatie, realtime systeembesturing via de app en automatiseringsscenario's - allemaal om de beveiliging te verbeteren.
Met Fibra communicatietechnologie kunnen de 8 lijnen tot 2 km lang bekabeld worden in een bus-topologie. Ook worden 4 ringen van 500m ondersteund als een ring-topologie wordt toegepast. In het geval van een lijnbreuk splitst de ring in twee werkende segmenten, apparaten blijven werken en het systeem informeert de meldkamer en de gebruikers over het incident.
Om communicatieverbinding via Superior Jeweller, TurboWings of mobiele netwerk te verbeteren in lastige omgevingen kan een externe antenne aangesloten worden. Per kanaal is een aparte antenne nodig. (art.nr. 320395)
Indien de Superior MegaHub uitgerust wordt met een 18Ah batterijback-up, kan deze tot 60 uur kan blijven werken zonder een externe voeding.
Superior MegaHub beschikt over het TurboWings radioprotocol voor tweerichtingscommunicatie wordt gebruikt om foto's en grote hoeveelheden data te verzenden. Dit protocol is nodig indien MotionCam pircam's worden toegepast voor fotoverificatie en voor firmware-updates.
Het configureren van het systeem gaat via de mobiele en desktop-apps van Ajax. Het bedienen kan via de mobiele app, een SpaceControl handzender of via een KeyPad (Plus) bediendeel, eventueel met kaart of tag.
De betrokkenheid van de gebruiker kan ook tot een minimum worden beperkt door de maximaal 100 automatiseringsscenario's om de beveiligingsmodes volgens een bepaald schema te veranderen, routineacties te verminderen en bedreigingen actief te bestrijden.
Levering:
- Superior MegaHub zwart voedings- en netwerkkabel in Case E
- exclusief backup-batterij
- inclusief Ajax simkaart
* De hub ondersteunt zowel apparaten met de nieuwe firmwareversie (d.w.z. met het label "999-ready") als apparaten met de oude firmwareversie. Er kunnen echter maximaal 250 apparaten met de oude firmware aan de hub worden toegevoegd. De overige apparaten binnen de limiet van 999 moeten de nieuwe firmwareversie hebben.
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Voeding | 100-240 VAC, 50/60 Hz |
| Batterijback-up | 18 Ah accu (niet inbegrepen) |
| Back-uptijd | tot 60 uur |
| Max. stroomverbruik bij nominale spanning | 220 mA |
| Gemiddeld stroomverbruik | 178 mA (GSM en Ethernet) 170 mA (alleen GSM) |
| Communicatiekanalen | 3 |
| Ethernet | Ja (100 MB/s) |
| Mobiele netwerk | 2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8)) 4G/LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20) |
| Wi-Fi | Ja (802.11 b/g/n) tot 72 Mbps |
| Simkaart | 2 (micro) |
| ExternalAntenna | Ja |
| Superior Jeweller draadloos1 | Ja (868MHz) |
| Superior Jeweller max. bereik | 2500 m |
| TurboWings draadloos2 | Ja |
| TurboWings max. bereik | 2500 m |
| Fibra bedraad3 | Ja |
| Fibra lijnen | 8 |
| Fibra max. bereik (bus) | 2000 m |
| Fibra max. bereik (ring) | 500 m |
| Fibra max. vermogen | tot 1,2 A per bus tot 1,6 A totaal |
| Fibra voedingsvoltage | 22-25 VDC |
| Type kabel | U/UTP cat. 5 4x2x0,51 mm (24 AWG) alarmkabel 4x0,22 mm2 |
| VoRF audiocommunicatie | Ja |
| VoRF max. bereik | 1700 m |
| Apparaten | 9994 |
| Signaalversterkers | 10 |
| Groepen (blokken) | 100 |
| Ruimten | 500 |
| Gebruikers | 1000 |
| Toegangscodes | 1000 |
| Scenario's | 100 |
| Logboek | 1000 |
| Ajax NVR's | 36 |
| Camera's via NVR's | 224 |
| Ajax camera's | 492 |
| Camera's via RTSP via SDK | 100 |
| SpeakerPhones | nnb |
| ATS klasse (LAN) | SP5 |
| ATS klasse (GSM) | SP2 |
| ATS klasse (LAN+GSM) | DP4 |
| Meldkamerprotocollen | SIA DC-09 / Contact ID |
| Cases | E |
| Bedrijfstemperatuur | -25…+55 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 95 % |
| IP klasse | IP66 |
| IK klasse | IK10 |
| Afmetingen | 395 x 300 x 110 mm |
| Gewicht | nnb |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
| Ontwikkeling | Ja |
- Superior Jeweller is het verbeterde radioprotocol voor tweerichtingscommunicatie. Deze is ook backwards compatibel met standaard Jeweller apparaten. Superior Jeweller maakt gebruik van frequency hopping. Frequency hopping is alleen beschikbaar op de Jeweller Grade 3 apparaten. Indien een Jeweller Grade 2, Home Automation of Branddetectie apparaat aan de hub is toegevoegd die geen frequency hopping heeft, dan zal het hele systeem overschakelen naar het standaard Jeweller protocol. Dit is van invloed op het maximale bereik van alle apparaten.
- TurboWings is het verbeterde radioprotocol voor tweerichtingscommunicatie om foto's en grote hoeveelheden data te verzenden. Deze is ook backwards compatibel met standaard Wings apparaten.
- Fibra is het bekabelde protocol voor het verzenden van alarmen, gebeurtenissen, instellingen en foto's.
- De hub ondersteunt zowel apparaten met de nieuwe firmwareversie (d.w.z. met het label "999-ready") als apparaten met de oude firmwareversie. Er kunnen echter maximaal 250 apparaten met de oude firmware aan de hub worden toegevoegd. De overige apparaten binnen de limiet van 999 moeten de nieuwe firmwareversie hebben
- Bekijk altijd het compatibiliteitsoverzicht om er zeker van te zijn dat het juiste model Hub wordt aangeschaft voor ondersteuning van de gewenste producten.
- communicatie via Ethernet, Wi-Fi en 2x GSM (4G)
- Superior Jeweller radioprotocol
- TurboWings radioprotocol
- Fibra bekabeld
- 8 buslijnen of 4 ringen
- versleutelde tweerichtingscommunicatie
- bediening via app
- push notificaties
- snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- camera integratie
- beschikbaar in wit en zwart en als losse print
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.














