Ajax Superior MotionCam G3 PhOD Jeweller wit, draadloze Pircam 15m, anti-masking, HDR, fotoverificatie bij alarm en op aanvraag
Ajax Superior MotionCam G3 PhOD Jwlr WH, Pircam
| Artikelnr: | 320603 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken! |
Superior MotionCam G3 PhOD is 's werelds eerste draadloze bewegingsdetector met camera die is gecertificeerd conform Grade 3 en is ontworpen voor locaties met een hoog risico.
De bewegingsdetector heeft een bereik van 15 m en een kruipzone van maar 50 cm, waardoor een inbreker niet onopgemerkt onder de detector door kan kruipen.
Bij het afdekken, schilderen of blokkeren van de detector, meldt het systeem dit onmiddellijk aan de meldkamer en de systeemgebruikers.
Superior MotionCam G3 PhOD beschikt over het Superior Jeweller radioprotocol. Superior Jeweller levert betrouwbaarheid van Grade 3 met sterke versleuteling, geavanceerde frequency hopping, en uitstekende energie-efficiëntie.
Ook beschikt de pircam over het TurboWings radioprotocol voor tweerichtingscommunicatie om foto's te verzenden en ervoor te zorgen dat apparaten altijd de nieuwste firmware hebben via regelmatige updates. Dit protocol is nodig voor de ingebouwde camera voor fotoverificatie. Tevens is het mogelijk om een foto op aanvraag of via een scenario te ontvangen (PhOD - Photo On Demand)
Met de HDR-functie kunnen gebruikers en bewakingsbedrijven veel gedetailleerder zien wat er gebeurt in donkere en overbelichte zones.
Let op! Alle Superior G3 Jeweller-componenten zijn Grade 3 gecertificeerd volgens de Europese norm EN 50131. De acceptatie van een volledig draadloos Grade 3 alarmsysteem kan in Nederland afhankelijk zijn van de toepassing en de eisen binnen VRKI, BORG of van de verzekeraar. Controleer daarom per project de geldende VRKI-eisen.
Levering:
- Superior MotionCam G3 PhOD Jeweller, incl. SmartBracket en batterijen
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 4x CR123A |
| Levensduur batterij | tot 6 jaar |
| Superior Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Superior Jeweller max. bereik | 3500 m |
| TurboWings draadloos | Ja |
| TurboWings max. bereik | 3500 m |
| Detectiebereik | 15 m |
| Detectiehoek | horizontaal 90° verticaal 71° |
| Kruipzone | 50 cm |
| Detectiesnelheid | 0,1...4 m/s |
| Temperatuurcompensatie | Ja (-10…+40 °C) |
| Diervriendelijk | Nee |
| Fotoresolutie | 160 x 128 288 x 240 576 x 480 864 x 720 |
| Foto in serie | 1 tot 5 (160 x 128 / 288 x 240) 1 tot 3 (576 x 480 / 864 x 720) |
| Foto aflevertijd | 3 s (160 x 128) 4,5 s (288 x 240) 11 s (576 x 480) 15,5 s (864 x 720) |
| HDR | Ja |
| IR verlichting | Ja |
| Fotoverificatie bij alarm | Ja |
| Fotoverificatie op aanvraag | Ja |
| Fotoverificatie via scenario | Ja |
| Aanbevolen installatiehoogte | 2,4 m |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+40 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 75 % |
| IP klasse | IP30 |
| IK klasse | IK04 |
| Afmetingen | 66,6 x 64 x 140 mm |
| Gewicht | 294 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
- Superior Jeweller radioprotocol
- TurboWings radioprotocol
- Versleutelde tweerichtingscommunicatie
- Frequency hopping
- Snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- Ingebouwde camera voor fotoverificatie bij alarm
- Fotoverificatie op aanvraag en via een scenario
- HDR functie
- Infrarood verlichting
- Anti-masking
- Temperatuurcompensatie
- Beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.











