Ajax Superior DoubleButton G3 Jeweller wit, draadloze 2knops paniekknop
Ajax Superior DoubleButton G3 Jwlr WH, 2knops paniekknop
| Artikelnr: | 320618 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken! |
Superior DoubleButton G3 is 's werelds eerste draadloze paniekknop die is gecertificeerd conform Grade 3 en is ontworpen met maximale bescherming tegen vals alarm: beide knoppen moeten tegelijk worden ingedrukt om een alarm te activeren en een plastic tussenschot voorkomt onbedoelde activering.
Superior DoubleButton G3 beschikt over het Superior Jeweller radioprotocol. Superior Jeweller levert betrouwbaarheid van Grade 3 met sterke versleuteling, geavanceerde frequency hopping, en uitstekende energie-efficiëntie.
Let op! Alle Superior G3 Jeweller-componenten zijn Grade 3 gecertificeerd volgens de Europese norm EN 50131. De acceptatie van een volledig draadloos Grade 3 alarmsysteem kan in Nederland afhankelijk zijn van de toepassing en de eisen binnen VRKI, BORG of van de verzekeraar. Controleer daarom per project de geldende VRKI-eisen.
Levering:
- Superior DoubleButton G3 Jeweller, incl. batterij
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 1x CR2032 |
| Levensduur batterij | tot 5 jaar |
| Superior Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Superior Jeweller max. bereik | 1500 m |
| Wings draadloos | Nee |
| Knoppen | 2 |
| Werkingsmodes | alarm |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+40 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 75 % |
| IP klasse | IP55 |
| Afmetingen | 47 x 35 x 16 mm |
| Gewicht | 17 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
- Superior Jeweller radioprotocol
- Versleutelde tweerichtingscommunicatie
- Frequency hopping
- Snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- Beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.









