Ajax Superior HomeSiren G3 Jeweller wit, draadloze binnensirene met ledindicatie
Ajax Superior HomeSiren G3 Jwlr WH, binnensirene
| Artikelnr: | 320609 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Om Superior-producten te kunnen installeren en te mogen aankopen, is een Ajax Superior training vereist (bekijk hiervoor onze Trainingsagenda). Let op: zonder Superior training of Ajax Company-account is dit product niet te gebruiken!! |
Superior HomeSiren G3 is 's werelds eerste draadloze binnensirene die is gecertificeerd conform Grade 3. Het waarschuwt gebruikers bij inbraak, schrikt indringers af, meldt deuropeningen, geeft in-/uitloopvertragingen aan en informeert of er alarmen in het systeem zijn afgegaan.
De ledindicatie kan de status van het systeem weergeven. Ook kan een externe led aangesloten worden indien nodig.
Superior HomeSiren G3 kan geluiden genereren van 85 dB tot 105 dB.
Superior HomeSiren G3 beschikt over het Superior Jeweller radioprotocol. Superior Jeweller levert betrouwbaarheid van Grade 3 met sterke versleuteling, geavanceerde frequency hopping, en uitstekende energie-efficiëntie.
Let op! Alle Superior G3 Jeweller-componenten zijn Grade 3 gecertificeerd volgens de Europese norm EN 50131. De acceptatie van een volledig draadloos Grade 3 alarmsysteem kan in Nederland afhankelijk zijn van de toepassing en de eisen binnen VRKI, BORG of van de verzekeraar. Controleer daarom per project de geldende VRKI-eisen.
Levering:
- Superior HomeSiren G3 Jeweller, incl. SmartBracket en batterijen
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 2x CR123A |
| Levensduur batterij | tot 2.5 jaar |
| Superior Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Superior Jeweller max. bereik | 3500 m |
| Wings draadloos | Nee |
| Volume | 85 - 105 dB (op 1 m) |
| Frequentie alarmgeluid | 1400 - 1600 Hz |
| Alarmtijd | 3 sec - 3 min |
| Aanbevolen installatiehoogte | 2,5 m of hoger |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+40 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 75 % |
| IP klasse | IP30 |
| IK klasse | IK07 |
| Afmetingen | 75 x 76 x 27 mm |
| Gewicht | 92 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
- Superior Jeweller radioprotocol
- Versleutelde tweerichtingscommunicatie
- Frequency hopping
- Snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- Instelbaar volume
- Ledindicatie
- Externe led aansluiting
- Beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.











