Gebruikt - Ajax Superior DoorProtect G3 Fibra wit, bekabeld magneetcontact met tril- en verplaatsingsdetector
OUTLET- Ajax Superior DoorProtect G3 Fibra WH, PIR
| Artikelnr: | 320625 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Osec hanteert een garantietermijn van 3 maanden op outlet artikelen. |
Let op: Dit product is eenmailig gebruikt. Het product kan dus een cellofaan, gebruiksaanwijzing of een schroefje missen of een kleine beschadiging bevatten.
Het Superior DoorProtect G3 bekabelde magneetcontact geeft een melding zodra deze geopend wordt. Het kan op alle soorten ondergronden worden gemonteerd, ook met een metalen basis. Tevens is het magneetcontact beschermd tegen spoofen met een extern magneet.
Superior DoorProtect G3 heeft een ingebouwde accelerometer waarmee tril- en verplaatsingsdetectie kan worden waargenomen.
Het magneetcontact heeft ook nog een bedrade NC ingang voor het aansluiten van detectoren van derden.
Levering:
- Superior DoorProtect G3 Fibra, incl. SmartBracket
- magneet (groot)
- 2 afstandshouders
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Voeding | 5 - 30 VDC |
| Verbruik | tot 35 mW |
| Fibra bekabeld | Ja |
| Fibra max. bereik (bus) | 2000 m |
| Fibra max. bereik (ring) | 500 m |
| Type kabel | U/UTP cat. 5 |
| Aantal openingen | tot 2 miljoen |
| Trildetectieniveau's | 3 |
| Verplaatsingsdetectiehoek | van 5° tot 25° |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+40 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 75 % |
| IP klasse | IP50 |
| Afmetingen | 102 x 21 x 19,2 mm |
| Gewicht | 62 g |
| EN50131 | Grade 3 |
| Gecertificeerd | Ja |
- Fibra communicatieprotocol
- versleutelde tweerichtingscommunicatie
- snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- beschermd tegen spoofen met een extern magneet
- NC ingang
- beschikbaar in wit en zwart
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Log in om de beschikbare handleidingen te downloaden



