Ajax EN54 Indicator Jeweller wit, draadloze nevenindicator
Ajax EN54 Indicator Jwlr WH, nevenindicator
| Artikelnr: | 320622 |
| Eenheid: | 1 |
EN54 Indicator is een draadloze nevenindicator voor de Ajax EN54 serie. De nevenindicator meldt brand via een ingebouwd led-frame zodat het alarm direct lokaal zichtbaar is. Het zorgt ervoor dat brand binnen en buiten wordt opgemerkt, ook wanneer de detector niet direct zichtbaar is of wanneer iemand geen toegang heeft tot de app. Wanneer een alarm afgaat, knippert het frame felrood.
Levering:
- EN54 Indicator Jeweller, incl. SmartBracket en batterijen
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Batterij | 2x CR123A |
| Levensduur batterij | tot 5 jaar |
| Jeweller draadloos | Ja (868MHz) |
| Jeweller max. bereik | 1700 m |
| Wings draadloos | Nee |
| Indicatiepatroon | Continue of pulserend |
| Bedrijfstemperatuur | -10…+50 °C |
| Luchtvochtigheid | tot 80 % |
| IP klasse | IP54 |
| Afmetingen | 90 x 90 x 33 mm |
| Gewicht | 186 g |
| Gecertificeerd | n.v.t. |
- Jeweller radioprotocol
- versleutelde tweerichtingscommunicatie
- snelle verbinding en installatie d.m.v. QR code
- vervangbare batterijen
- onderhoudsvrij
- heldere ledindicatie
- vergrendeling van de SmartBracket
- beschikbaar in wit en zwart
versie
update
type
grootte



