Dahua PFS3005-4ET-60 5 poort switch 10/100Mbps 4x PoE 60W

PFS3005-4ET-60 5 poort switch 10/100Mbps 4x PoE 60W

Artikelnr: 962075

Dahua switch PFS3106-4ET-60 4 x PoE+ (60W)

PFS3106-4ET-60 4x PoE switch 1Gbps+SFP uplink redundant PSU

Artikelnr: 966951

Dahua switch PFS3106-4ET-60 4 x PoE+ (60W)

Artikelnr
966951
Op voorraad

Dahua switch PFS3206-4P-120 4 x PoE+ (120W)

PFS3206-4P-120 4 PoE switch 120W

Artikelnr: 966950

Dahua switch PFS3206-4P-120 4 x PoE+ (120W)

Artikelnr
966950
Op voorraad

Dahua switch PFL2106-4ET-96 ePoE 4 x ePoE (96W)

PFL2106-4ET-96 EPoE switch

Artikelnr: 967450

Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode 850nm LC 2km/100Mbps

PFT3900 SFP Multi-mode 850nm LC 2KM/155Mbps

Artikelnr: 966943

Dahua PFT3950 SFP Module Multi-mode 850nm LC 500m/1Gbps

PFT3950 SFP Multi-mode 850nm LC 500m/1Gbps

Artikelnr: 966944