Dahua switch PFS3106-4P-60 4 x PoE+ (60W)

PFS3106-4P-60 4 PoE switch

Artikelnr: 966940

Dahua switch PFS3106-4P-60 4 x PoE+ (60W)

Artikelnr
966940
Op voorraad

Dahua switch PFS3206-4P-120 4 x PoE+ (120W)

PFS3206-4P-120 4 PoE switch 120W

Artikelnr: 966950

Dahua switch PFS3206-4P-120 4 x PoE+ (120W)

Artikelnr
966950
Op voorraad

Dahua switch PFS3110-8P-96 8 x PoE+ (96W)

PFS3110-8P-96 8 PoE switch 96W

Artikelnr: 966960

Dahua switch PFS3110-8P-96 8 x PoE+ (96W)

Artikelnr
966960
Op voorraad

Dahua switch PFL2106-4ET-96 ePoE 4 x ePoE (96W)

PFL2106-4ET-96 EPoE switch

Artikelnr: 967450

Dahua PFT3910/ PFT3920 SFP Module set Single-mode 1310/1550nm LC 20km/155Mbps

PFT3910/20 SFP set Single-mode 1310/1550 LC 20km/155Mbps

Artikelnr: 966947

Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode 850nm LC 2km/100Mbps

PFT3900 SFP Multi-mode 850nm LC 2KM/155Mbps

Artikelnr: 966943

Dahua PFT3950 SFP Module Multi-mode 850nm LC 500m/1Gbps

PFT3950 SFP Multi-mode 850nm LC 500m/155Mbps

Artikelnr: 966944