Programmer kit voor CR-Soft en Satel MIFARE kaartlezers
Programmer kit voor CR-Soft en Satel MIFARE kaartlezers
| Artikelnr: | 152013 |
| Eenheid: | 1 |
De SO-PRG-B is een MIFARE® kaartprogrammer waarmee zowel gewone MIFARE kaarten/tags als de MC-SRV-8 servicekaarten geprogrammeerd kunnen worden (CR Soft-programma vereist). Tevens kan het worden gebruikt om de nummers van geprogrammeerde kaarten te lezen en naar een ander programma te schrijven (HID keypad mode).
De USB naar RS-485 converter is onder andere geschikt voor het updaten van de uitbreidingen van Satel, ook kan deze converter gebruikt worden voor het programmeren van de SO-MF3/5 en de CR-MF3/5 type Mifare lezers van Satel.
Levering:
- Mifare kaart programmer
- USB naar RS-485 converter
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Voeding (via USB) | 5 V DC |
| Bedrijfstemperatuur | 10°C...+55°C |
| Stand-by verbruik | 45 mA |
| Maximaal verbruik | 74 mA |
| Gewicht | 65 g |
| Maximale luchtvochtigheid | 93±3% |
| Afmetingen | 45 x 129 x 21 mm |
| Lezerfrequentie | 13,553...13,567 MHz |
- ondersteunde MIFARE kaarten (13.56 MHz):
- Ultralight CSN/SSN
- Classic CSN/SSN/MSN
- DESFire (EV1 / EV2 / EV3) CSN/MSN
- programmeren van de MC-SRV-8 servicekaart
- programmeren via het CR Soft programma
- USB poort (micro-B)
- gevoed via de USB poort van de computer
- led indicatie
- desktop behuizing
Geschikt voor het upgraden van de firmware van de volgende modules:
- INT-E
- INT-O
- INT-PP
- INT-ADR
- INT-IORS
- INT-ORS
- INT-R
- INT-RS
- INT-KSG2R
Geschikt voor het programmeren van de volgende Mifare lezers
- CR-MF3
- CR-MF5
- SO-MF3
- SO-MF5
Afbeelding
Handleidingen en Video's
Log in om de beschikbare handleidingen te downloaden
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.
Firmware
Log in om de beschikbare firmware te downloaden.










