Galaxy IP module voor Dimension voor doormelding, up/downloading en MAXPRO Cloud app
Galaxy Ethernet Module voor GD, Flex1, G3, G2, XL E080-10
| Artikelnr: | 106252 |
| Eenheid: | 1 |
|
|
Modules met 'MK4 Gemist' meldingen en firmware v4.14 of hoger kunnen zelf geüpdatet worden. Bij het retourneren naar onze RMA afdeling worden kosten in rekening gebracht en de modules worden geretourneerd. |
De IP module verbindt Galaxy Dimension alarmsystemen met de particuliere alarmcentrale (PAC) voor verificatie van de alarmbron en oorzaak, waardoor vals alarm wordt verminderd en de betrouwbaarheid van het systeem toeneemt.
De IP module maakt het voor gebruikers mogelijk, om via hun smartphone en in combinatie met de MAXPRO Cloud app, hun Galaxy systeem op afstand te bedienen, altijd en overal. De app biedt ook functionaliteit voor pushmeldingen, waardoor gebruikers direct meldingen kunnen ontvangen op hun smartphone als een alarm geactiveerd wordt binnen het Galaxy systeem.
Levering:
- E080-10 - Galaxy IP module voor Dimension, Flex1, G2, G3 en XL
- 4 plakvoetjes
Raadpleeg voor alle details de Datasheet onder Documenten/Folders in de Download-tab.
| Voeding: | 12 V DC |
| Stand-by verbruik: | 90 mA |
| Max. verbruik: | 135 mA |
| Aansluiting: | RJ-45 |
| Communicatie snelheid: | 100Base-T / 10Base-T |
| Bedrijfstemperatuur: | 0…+40 °C |
| Maximale luchtvochtigheid: | 25 to 55% |
| Afmetingen: | 67 x 79 x 16 mm |
| Gewicht: | 50 g |
| Milieuklasse: | II |
| Security Grade conform EN50131: | Grade 3 |
| Gecertificeerd: | ja |
- ethernet module voor Galaxy Dimension
- te gebruiken met MAXPRO Cloud 2.0
- geschikt voor doormelding naar de PAC
- niet geschikt voor Flex 3 of Flex+ centrales
Afbeelding
Documenten / Folders
Handleidingen en Video's
Log in om de beschikbare handleidingen te downloaden
Software
Log in om de beschikbare software te downloaden.
Firmware
Log in om de beschikbare firmware te downloaden.




